Finaliści ogólnopolskiej Olimpiady Projektów Społecznych Zwolnieni Z Teorii

Spread the love

Z dumą ogłaszamy 🤩, że Uczniowie naszej szkoły sfinalizowali w ostatnim tygodniu trzy projekty społeczne 💼, uzyskując dzięki temu tytuły finalistów ogólnopolskiej Olimpiady Projektów Społecznych Zwolnieni z Teorii 🎓

Są to:

Marzena Rykała, Anna Kowalik, Kalina Kozieł i Piotr Kościelny, którzy zrealizowali projekt return help; 🧡💻

Kamil Smugowski, Laura Brzeska, Maja Hłond i Julia Michalska wraz z międzyszkolnym zespołem, którzy zrealizowali projekt LOcalEvents 💙🚀

Natalia Góralczyk wraz ze studentem z Politechniki Częstochowskiej, którzy zrealizowali projekt Aktywne Ferie ❄️✨

Realizując projekty, uczniowie wykazali się niezwykłą pomysłowością 💡, przedsiębiorczością 💸, wielkim zaangażowaniem 📊 i przebojowością 🎉. Zdobyli także certyfikaty w dziedzinie zarządzania projektami 📑, które liczą się na rynku pracy 🏢, dodatkowe punkty w rekrutacji na Politechnikę Śląską 💯, kontakty biznesowe 🤝 i jakże cenne doświadczenie! 🔰 Dzięki ich projektom skorzystała i nadal korzysta społeczność lokalna i nie tylko. 👥 Także i Was zachęcamy do odwiedzania stron:

https://returnhelp.pl
https://localevents.pl

Uczniowie wykazywali się przy realizacji ogromną samodzielnością ✨ i tylko sporadycznie korzystali z niewielkiej pomocy opiekuna projektów społecznych z naszej szkoły, Pani Prof. Magdaleny Miśkiewicz 👩‍🏫

Składamy ogromne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów! 🥳