Programowanie i algorytmika

Z ogromną dumą informujemy, że czworo naszych absolwentów, będących obecnie studentami Instytutu Informatyki we Wrocławiu znacząco przyczyniło się do sukcesu drużyny UWr podczas Akademickich Mistrzostw Polski w Programowaniu Zespołowym.

Te osoby zdobywały wiedzę i kształciły umiejętności podczas warsztatów programowania i algorytmiki prowadzonych w naszej szkole.

TY też możesz do nich dołączyć.

Informacji szukaj u nauczycieli informatyki i p. dyr. A. Owczarek.

Zachęcamy do udziału!

www Instytut Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego

51 Olimpiada Biologiczna

31 października 2021 r. zostały opublikowane wyniki zawodów szkolnych 51 Olimpiady Biologicznej. Zgodnie z regulaminem do eliminacji okręgowych zakwalifikowali się uczniowie kl. 3b:
Adrian Czechowski
Maksymilian Łebek
Przemysław Orlikowski

Opiekun – p. prof. R. Malinowska.

Gratulujemy i życzymy dalszego powodzenia!

www Olimpiada

Zbiórka rzeczowa na rzecz Polaków mieszkających na Kresach Wschodnich – DZIĘKUJEMY!

W październiku, w naszej szkole przeprowadziliśmy zbiórkę rzeczową na rzecz Polaków mieszkających na Kresach Wschodnich, w ramach akcji prowadzonej przez Towarzystwo Patriotyczne Kresy. Wszystkie przyniesione z dobrego serca dary spakowali chętni uczniowie klas 2abcd wraz z prof. Miśkiewicz, która przekazała je Organizatorom akcji w piątek, 22. października 2021.

Dziękujemy bardzo za włączenie się do tej szlachetnej akcji!

Wystawa w Bibliotece

W Bibliotece Szkodnej znajduje się wystawa zorganizowana w ramach projektu ,,13 grudnia 1981 – Gdy gaśnie pamięć ludzka, dalej mówią kamienie”.

Prezentowane są pamiątki związane z wprowadzeniem Stanu Wojennego w Polsce.


Zapraszamy.