Olimpiada Przedsiębiorczości

Do etapu okręgowego Olimpiady Przedsiębiorczości  zakwalifikowali się:

1. Stanisław Halkiewicz  kl Ig
2. Tomasz Patrzykont     kl IIf
3. Oliwia Dominiak    kl Ig
4. Aleksandra Sznajder  kl IIg

Opiekunowie p. prof. D. Szajt i p. prof.  U. Kurek

Gratulujemy i życzymy dalszego powodzenia!

Kolędujmy…

W grudniu uczniowie naszej szkoły podjęli się innowacyjnego zadania, którego rezultaty już można usłyszeć. Dzięki uprzejmości Miejskiego Domu Kultury nagrali świąteczną płytę z kolędami i pastorałkami , które wykonują chór szkolny pod kierunkiem p. prof. Agaty Strzelczyk, orkiestra pod batutą p. prof. Marka Piątka, schola pod kierunkiem p. prof. Anny Męcik oraz soliści.
Kolędujmy – to płyta niezwykła. To nie tylko muzyka i tradycja, ta płyta to również, a może przede wszystkim pasja naszych uczniów.

Płyta dostępna w Norwidzie jutro w czasie zebrań z rodzicami i Koncertu kolęd…

Ferie w mieście

Organizujemy 2 akcje

1. Wisła – narty, zwiedzanie miasta, kulig, biesiada – wyjazd dofinansowany z UM. Karnety narciarskie uczestnicy płacą samodzielnie.

2. Warszawa – musical Piloci i warsztaty teatralne – wyjazd dofinansowany.

Informacje i zapisy u p. dyr. M. Karewicz.

Erasmus+

Informujemy, że uczniowie klas pierwszych w naszej szkole w roku 2019-2020 będą mieć możliwość wyjechać na dwumiesięczną wymianę do Hiszpanii lub Finlandii w ramach projektu Erasmus+.

Informacji udzielają p. prof. Iwona Gawryś i p. prof. Agnieszka Grądys.

Obraz może zawierać: 1 osoba

Koncert Kolęd

DYREKCJA, RADA RODZICÓW, SAMORZĄD UCZNIOWSKI IX L.O. IM. C. K. NORWIDA

MAJĄ ZASZCZYT ZAPROSIĆ NA CHARYTATYWNY

KONCERT KOLĘD

KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ W HALI SPORTOWEJ NASZEJ SZKOŁY

W DNIU 22 STYCZNIA 2019 ROKU

O GODZINIE 17.30

PO ZEBRANIACH Z RODZICAMI

Szkoła z Klasą

Szanowni Państwo,

Zrealizowaliśmy drugi etap programu Szkoła z Klasą. Po przeprowadzeniu badania potrzeb Norwidziaków, wywiadach z nauczycielami i uczniami, a także po konsultacjach z Samorządem Uczniowskim, doszliśmy do wniosku, że, jak wykazał Pan Ciastek, brakuje Wam czasu na hobby, krótszych przerw (i to najlepiej z muzyką), życia, a także kultowego chińczyka. Chcielibyśmy wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom i zgodnie z hasłem, które przyświeca programowi Szkoła z Klasą, WZIĄĆ SZKOŁĘ W SWOJE RĘCE razem z Wami. Już po feriach zaproponujemy Wam kampanię, która będzie mieć na celu wspieranie poczucia wspólnoty wśród nas wszystkich, Norwidziaków, poprzez dzielenie się czasem, dobrym słowem, a także wiedzą i doświadczeniami. Już teraz mile widziane pomysły z Waszej strony!

Jeśli chcesz WZIĄĆ SZKOŁĘ W SWOJE RĘCE, zgłoś się do prof. Magdaleny Miśkiewicz, prof. Ewy Koniecznej, prof. Szymona Ziętala lub zostaw namiar w pokoju Samorządu Uczniowskiego.

Z pozdrowieniami, Zespół Szkoły z Klasą