
Nasze Norwidziaki w świecie!![]()
![]()
W dniach 20-26 marca grupa naszych uczniów pod opieką dwójki nauczycieli uczestniczyła w wyjeździe do Słowenii w ramach programu Erasmus+: C.H.O.O.S.E. ![]()
![]()
Nasz wyjazd skupiał się na zadaniach związanych z ochroną środowiska, a w szczególności z zapobieganiem degradacji przyrody przez człowieka![]()
![]()
Kolejnym ważnym elementem było umacnianie międzynarodowej współpracy, poznawanie innych kultur oraz komunikacja językowa!![]()
![]()
Wraz z rówieśnikami ze Słowenii
, Hiszpanii
, Finlandii
, Grecji
i Islandii
nasza grupa odwiedziła także m.in. Wiedeń oraz Ljubljanę![]()
![]()






