

XXII Regionalny Konkurs Językoznawczy
„Z Norwidem ku poprawnej polszczyźnie”
Mamy zaszczyt ogłosić dwunastu finalistów konkursu.
Najlepszymi językoznawcami XXII edycji poprawnościowych zmagań okazali się:
– Bajor Zofia
– Durlak Natalia
– Kowalczyk Anastazja
– Maciąg Izabela
– Maciąg Natalia
– Michalik Natalia
– Motłoch Emilia
– Sroka Ksenia
– Ściebiura Maksymilian
– Trybulec Justyna
– Wawer Wiktor
– Żak Michalina
Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy na uroczystą Galę Olimpijczyków i Mistrzów, która odbędzie się 13 czerwca o godzinie 1130 w IX LO przy Jasnogórskiej 8.
Z gorącymi pozdrowieniami
Dyrekcja Szkoły
wraz z Organizatorami
