
Drogie Norwidziaki![]()
![]()
Już w najbliższy piątek – 25 października odbędzie się akcja „Przerwa na czytanie”.![]()
Prosimy każdego z Was o przyniesienie swojej ulubionej książki – może być to równiez lektura szkolna. ![]()
Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji!![]()
Ma ona na celu szerzenie i kultywowanie literatury polskiej i światowej.
Bądźcie gotowi! Bo nie wiadomo kiedy do Was zajrzymy!![]()
