Projekt Hey Honey :)

Spread the love

W poniedziałek 27 lutego grupa Uczniów klas trzecich naszej szkoły tworzących projekt Hey Honey w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii przeprowadziła warsztaty dla uczniów Szkoły Podstawowej im. Józefa Bema w Kamyku. Podczas warsztatów uczniowie klas 7 i 8 poznali istotną rolę owadów zapylających, wiele ciekawostek z ich życia, wysłuchali Prezesa Regionalnego Związku Pszczelarzy Pana Piotra Krawczyka i zbudowali domki dla pszczół, które następnie zawieszą na terenie swojej szkoły. W poniedziałek 13 marca warsztaty pszczelarskie zostały przeprowadzone przez nasz zespół projektowy także w Szkole Podstawowej nr 53 w Częstochowie. 
Realizując swój projekt, organizując i prowadząc warsztaty, a także promując naszą szkołę i zachęcając do rekrutacji do nas, nasi uczniowie wykazali się szeroką wiedzą, wspaniałą organizacją, talentem pedagogicznym i całym szeregiem kreatywnych umiejętności. Gratulujemy!
Zespół projektowy w składzie:
Kamil Walas
Julia Pawlukiewicz
Nadia Szymaczek
Lena Kucharska
Julia Musiał
Sylwia Łuszczyńska
Nadia Karwala
Amelia Banasik
Zuzanna Szymonik
Małgorzata Zielińska
Opiekun : Magdalena Miśkiewicz