Z wielką radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły, pod opieką p. prof. Z. Kozik odnieśli sukces w IV Wojewódzkim Konkursie o aktywności fizycznej i zdrowiu:
Antonina Zwolińska kl.Ic zajęła I miejsce i otrzymała tytuł laureata.
Dawid Bekus kl.Ic uzyskał tytuł finalisty.
Etap szkolny odbył się w 47 placówkach na terenie województwa śląskiego w którym wzięło udział 576 uczestników. W finale wzięło udział 41 uczniów i uczennic. Celem konkursu było promowanie wiedzy o kulturze fizycznej, zdrowiu oraz idei olimpizmu, a także zachęcanie młodzieży do aktywnego i zdrowego stylu życia.



