„CINEMA TO CHEMIA”

Spread the love

Kochane Norwidziaki!

Wszystkie ręce na pokład…a właściwie kciuki…

Ruszyła kolejna edycja OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU FILMU CHEMICZNEGO „CINEMA TO CHEMIA”.

W związku z tym Nasi uczniowie potrzebują WASZYCH GŁOSÓW!

Wystarczy wejść w link i kliknąć „kciuk w górę”…dzięki temu młodzi filmowcy będą mieli możliwość uzyskania nagrody publiczności. Film z największą ilością „kciuków”wygrywa, a zatem prosimy o pomoc!

Poniżej linki do filmów naszych uczniów :

Film nr 1.

Film nr 2.

Film nr 3.

Film nr 4.

Film nr 5.

Film nr 6.

Film nr 7.

Z góry dziękujemy! 💙Pokażmy moc naszej społeczności