Kochane Norwidziaki!
Wszystkie ręce na pokład…a właściwie kciuki…
Ruszyła kolejna edycja OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU FILMU CHEMICZNEGO „CINEMA TO CHEMIA”.
W związku z tym Nasi uczniowie potrzebują WASZYCH GŁOSÓW!
Wystarczy wejść w link i kliknąć „kciuk w górę”…dzięki temu młodzi filmowcy będą mieli możliwość uzyskania nagrody publiczności. Film z największą ilością „kciuków”wygrywa, a zatem prosimy o pomoc!
Poniżej linki do filmów naszych uczniów :
Film nr 1.
Film nr 2.
Film nr 3.
Film nr 4.
Film nr 5.
Film nr 6.
Film nr 7.
Z góry dziękujemy!
Pokażmy moc naszej społeczności
