Z ogromną dumą informujemy, że
projekt „Mały Nastolatek w Wielkim Świecie”,
realizowany przez uczniów naszej szkoły w ramach programu Zwolnieni z Teorii,
został wyróżniony Brązowym Wilkiem podczas Wielkiego Finału w Warszawie!
To wyjątkowe osiągnięcie jest efektem wielu miesięcy pracy, zaangażowania i determinacji zespołu projektowego.
Twórcy projektu: Marta Lenart kl. 2D, Martyna Stolarska kl. 2D, Nadia Haber kl. 3D, Oliwia Wojciechowska kl. 1C, Marek Drożdż kl. 1C.
Serdecznie gratulujemy wszystkim członkom projektu oraz życzymy dalszych sukcesów, kolejnych ambitnych inicjatyw i nieustającej pasji do działania.
Jesteśmy z Was bardzo dumni!

