Lista kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia

Lista zakwalifikowanych
IX Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida w Częstochowie
(1a) biologia, chemia, język angielski

LpNazwisko, imię
1Bączek, Jagoda
2Cendrowska, Martyna
3Ciecierska, Izabela
4Gęsiarz, Kinga Otylia
5Godula, Wiktoria
6Górecka, Barbara
7Jaskulski, Kamil
8Klimas, Jan
9Kowalik, Hanna
10Kucharska, Małgorzata
11Kukuła, Katarzyna
12Mickiewicz, Małgorzata
13Migalski, Jakub
14Młynarczyk, Kacper
15Panek, Maja
16Pastuszka, Magdalena
17Pawera, Maja
18Radosz, Marika
19Resiak, Ida
20Rokosa, Roksana
21Rusek, Maja
22Sieradzka, Dagmara
23Sikora, Laura
24Słobodzian, Piotr
25Smuga, Weronika
26Stryjewska, Liwia
27Sucharska, Natalia
28Szabla, Natalia
29Szkudlarek, Julia
30Trela, Miłosz
31Zamojska, Lucyna
32Zasępa, Anna

Lista zakwalifikowanych
IX Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida w Częstochowie
(1b) biologia, chemia, matematyka

LpNazwisko, imię
1Augustyniak, Wiktoria
2Belof, Barbara
3Blady, Julia
4Chmielarz, Miłosz
5Chrobot, Tymon
6Ciura, Anna
7Dudek, Zofia
8Dyrdzik, Inga
9GOLDSZTAJN, MAJA
10Gorzelak, Hanna
11Grzybowski, Michał
12Jabłońska, Dominika
13Jafra, Aleksander Jan
14Jagieła, Julia
15Janik, Oskar
16Jaworska, Pola
17Kita, Michalina
18Krysiak, Maja
19Kuc, Dominik
20Lutak, Ewa
21Łagodzińska, Zuzanna
22Łukasiak, Milena
23Marchewka, Emilia
24Mazur, Nina
25Michalska, Patrycja
26Mostowska, Oliwia
27Motyl, Alicja
28Pakosz, Karolina
29Radosz, Kinga
30Rydzek, Martyna Regina
31Tomzik, Emil
32Wejman, Bartosz

Lista zakwalifikowanych
IX Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida w Częstochowie
(1c) matematyka, fizyka, informatyka

LpNazwisko, imię
1Adrjanowicz, Adrian
2Balińska, Dominika
3Bęben, Nikola
4Chaś, Michał
5Czarnuch, Maja
6Dachowska, Maria
7Dziubiński, Krzysztof
8Fałowski, Mikołaj
9Gajda, Wiktor
10Gosławska, Agnieszka
11Grzyb, Maksymilian
12Jakubowski, Mateusz
13Jeziorek, Krystian
14Kaczmarzyk, Kazimierz
15Kopanicki, Szymon
16Kozłowski, Bartłomiej
17Maciąg, Mateusz
18Majek, Nikodem
19Marczyk, Mikołaj
20Masłowski, Tymon
21Mól, Aleksander
22Nowak, Adam
23Pawłowski, Jan
24Rosek, Kacper
25Szczepański, Michał
26Śmietana, Jakub
27Trzciński, Dominik
28Warkiewicz, Kamil
29Warzyszyński, Mikołaj
30Werpulewski, Maciej
31Włodara, Aleksandra
32Wróbel, Maciej

Lista zakwalifikowanych
IX Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida w Częstochowie
(1d) język angielski, matematyka, informatyka

LpNazwisko, imię
1Błaszczykowska, Natalia
2Bogdalski, Jan
3Brol, Jakub
4Całkiewicz, Bartosz
5Cencora, Szymon
6Dróżdż, Mateusz
7Dudek, Nataniel
8Glinka, Eliza
9Gorzelak, Zofia
10Grobelak, Natalia
11Gzieło, Krzysztof
12Kabziński, Kamil
13Kaniowski, Kasjan
14Knapik, Emilia
15Kokot, Wiktor
16Kolek, Kamila
17Kozłowski, Antoni
18Krawczyk-Wojciechowska, Maria
19Malcher, Bartosz
20Małek, Iga
21Mieszczakowska, Maja
22Niewiadomska, Adrianna
23Pacud, Maria
24Respondek, Kaja
25Rędzioch, Stanisław
26Romański, Witold
27Skórkowska, Joanna
28Stępień, Matylda
29Szydłowska, Kinga
30Ściebura, Kamil
31Witczak, Szymon
32Żelasko, Stanisław

Lista zakwalifikowanych
IX Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida w Częstochowie
(1e) matematyka, geografia, język angielski

LpNazwisko, imię
1Adamczyk, Milena Aleksandra
2Ball, Natalia
3Bernasiewicz, Jakub
4Berski, Maciej
5Ciura, Bartłomiej Marcin
6Cyganek, Patryk
7Flak, Michał
8Gawron, Krzysztof
9Góralczyk, Natalia
10Grzybowska, Natalia
11Kawałczyk, Kinga
12Kruk, Maja
13Lesiński, Szymon
14Małż, Kamil
15Minkina, Bianka
16Nawracała, Kacper
17Noremberg, Amelia
18Nowak, Szymon
19Pawelak, Laura
20Siwczyńska, Klaudia
21Soczek, Natalia
22Sporyszkiewicz, Zofia
23Stachecka, Zofia
24Sukiennik, Oskar
25Szajbel, Wiktor
26Śliwiński, Aleksander
27Tkacz, Szymon
28Trajdos, Mateusz
29WOLSKI, OLIVIER
30Wójcik, Marlena
31Young, Olivia
32Żurakowski, Borys

Lista zakwalifikowanych
IX Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida w Częstochowie
(1f) język polski, język angielski, wos

LpNazwisko, imię
1Bastek, Agata
2Boral, Maja
3Brejnak, Michalina
4Bykowska, Nicole
5Figzał, Karolina
6Foltyński, Oskar
7Kaliszuk, Miłosz
8Kasprzykiewicz, Sebastian
9Kiczor, Mia
10Kluźniak, Zuzanna
11Kołodziej, Jan
12Koza, Julia
13Krawczyk, Maja
14Król, Alicja
15Miedzińska, Natalia
16Misiewicz, Dominika
17Pawelak, Milena
18Pilśniak, Aleksandra
19Pyrzyna, Ewa
20Ryder, Anna Magdalena
21Sadowska, Zuzanna
22Smela, Nikola
23Sypuła, Zofia
24Ślęzak, Marzena
25Śliwakowska, Olga
26Teler, Łukasz
27Wilk, Lena
28Wosińska, Julia
29Wydmuch, Antoni
30Zieliński, Natan

Lista zakwalifikowanych
IX Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida w Częstochowie
(1s) sportowa – piłka siatkowa

LpNazwisko, imię
1Burda, Oliwier
2Burzyńska, Apolonia
3Dobosz, Amelia
4Dobosz, Oliwia
5Frej, Maria
6Grzesik, Nikola
7Kaptur, Nikola Klaudia
8Klimaszewski, Szymon
9Klimczak, Bartłomiej
10Konecki, Piotr
11Kościelniak, Mikołaj
12Kotowicz, Kamil
13Kowalewska, Zuzanna
14Kubik, Aleksandra
15Malinowska, Maja
16Mizia, Antoni
17Olejniczak, Jakub
18Piech, Oskar
19Piegza, Wiktor
20Pushkaruk, Arsenii
21Szczepanik, Nikodem
22Sznober, Jakub
23Świąć, Wiktor
24Ucieklak, Adrianna
25Veremchuk, Yaroslav
26Yamna, Yuliia

FLEX – bezpłatna roczna wymiana z USA

UWAGA UCZNIOWIE URODZENI PÓŹNIEJ NIŻ 15 LIPCA 2001

Już po raz czwarty Departament Stanu USA oferuje w Polsce program wymiany: FLEX (Future Leaders Exchange). Jest to bezpłatny program młodzieżowy dla uczniów liceum urodzonych po 15 lipca 2001 roku. W ramach FLEX uczniowie spędzają rok szkolny (2019-2020) w amerykańskiej szkole średniej i mieszkają z amerykańską rodziną. Wszystkie koszty pokrywa Departament Stanu USA. Celem programu jest promowanie wzajemnego szacunku i zrozumienia pomiędzy obywatelami Stanów Zjednoczonych a mieszkańcami innych krajów. W programie od ponad 20 lat uczestniczą uczniowie z całego świata – w Polsce jest on realizowany po raz czwarty.

Dwa lata temu dwójka uczniów z naszej szkoły przeszła przez proces rekrutacji i spędziła rok w USA.

Wymogi uczestnictwa:

Do udziału w programie zapraszamy uczniów, którzy:

• mają polskie obywatelstwo;

• urodzili się między 15.07.2001 a 15.07.2004 (osoby niepełnosprawne: 15.02.2001-15.07.2005);

• znają język angielski w stopniu komunikatywnym;

• spełniają wymogi dot. uzyskania  wizy USA oraz nie spędzili więcej niż 90 dni w ciągu ostatnich 5 lat w USA

 

Program FLEX pokrywa następujące koszty:

  • Podróż z miejsca zamieszkania do USA (do rodziny goszczącej) oraz powrót z USA,
  • Małe miesięczne stypendium na pokrycie wydatków osobistych,
  • Zakwaterowanie u rodziny goszczącej w USA na okres 1 roku,
  • Program szkolny w amerykańskiej szkole średniej,
  • Szkolenie przedwyjazdowe w Polsce,
  • Udział w wydarzeniach lokalnych w USA,
  • Ubezpieczenie medyczne (z wyłączeniem stwierdzonych chorób przewlekłych oraz opieki stomatologicznej).

Zapraszamy uczniów do zgłaszania się!

TERMIN WYPEŁNIANIA APLIKACJI MIJA 16 października!!!

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE u profesora Hodury, u Kuby Kolmasiaka z klasy 3F (uczestnika wymiany), na szkolnym Facebooku oraz Facebooku Samorządu Uczniowskiego, oraz

TUTAJ (ulotka)

TUTAJ (ulotka)

oraz

TUTAJ (szczegółowe informacje)

APLIKUJ ONLINE TUTAJ.

 

Spotkanie informacyjne odbędzie się w piątek, 21 września na dużej przerwie w sali 73.

Jarek Mucha Mistrzem Świata

W rozgrywanych w Brnie Siatkarskich Mistrzostwach Świata do lat 21 zawodnik KS Norwid oraz nasz absolwent, Jarek Mucha, zdobył wraz z Reprezentacją Polski Mistrzostwo Świata do lat 21.
W finale chłopaki pokonali reprezentację Kuby 3:0 i odnieśli niesamowite 48. zwycięstwo z rzędu.
W poprzednich latach zdobyli kolejno Mistrzostwo Europy Kadetów, Mistrzostwo Świata Kadetów oraz Mistrzostwo Europy Juniorów. W szerokim składzie był również inny nasz wychowanek, Dawid Woch.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w karierze seniorskiej!