Kalendarz

Spread the love

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2017/18

 

4 września rozpoczęcie roku szkolnego
 21 grudnia zakończenie I semestru klas maturalnych
23-31 grudnia zimowa przerwa świąteczna
1 stycznia Nowy Rok
 26 stycznia zakończenie semestru I klas I i II
29 stycznia – 11 lutego ferie zimowe
29 marca – 3 kwietnia wiosenna przerwa świąteczna
27  kwietnia zakończenie roku szkolnego klas maturalnych
4 maja początek egzaminu  maturalnego
22 czerwca zakończenie roku szkolnego kl. I i II
23 czerwca – 31 sierpnia ferie letnie

DNI WOLNE OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH

13  PAŹDZIERNIKA 2017

30  KWIETNIA 2018

2,4,7,8  MAJA 2018

1  CZERWCA 2018

SPOTKANIA Z RODZICAMI (17.00)

12 WRZEŚNIA kl. I, II, III

14 LISTOPADA kl. I, II, III

19 GRUDNIA kl. I, II, III

25 STYCZNIA kl. I, I, III

20 MARCA kl. I, II, III

15 MAJA kl. I, II

 

KONSULTACJE DLA RODZICÓW

17.00 – 18.30

17 października kl. I, II, III

27 lutego kl. I, II, III

17 kwietnia kl. I, II, III

 

TERMINY PRÓBNYCH MATUR

listopada -listopada 2017 r. (jeden przedmiot rozszerzony)

marca 2017 r.

Klasy II

czerwca 2018 r.

IMPREZY CAŁODZIENNE
4 września UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO
– mgr Renata Malinowska kl. II b

AKADEMIE
29 września DZIEŃ PATRONA I OTRZĘSINY KLAS I
– mgr Tomasz Hodura kl. II f
– mgr Katarzyna Sołtys kl. III g
– mgr Agata Strzelczyk
– Samorząd Uczniowski

13 października DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
– mgr Renata Gawron kl. III b

10 listopada ŚWIĘTO ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI
– mgr Małgorzata Świerczyńska kl. III e

26 kwietnia ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA i ŚWIĘTO EUROPY
– mgr Krzysztof Świerczyński kl. I e

WAŻNE DNI W ŻYCIU SZKOŁY
listopad/grudzień WYBORY DO SU
– SU mgr Dariusz Gawroński

6 – 8 grudnia KONFERENCJA DYREKTORÓW TST i SSA
– mgr Dorota Surmacka kl. III

22 grudnia WIGILIA
– mgr Bogdan Oset
– mgr Magdalena Sawicka
– mgr Tomasz Turek kl. II c
– mgr Agata Strzelczyk
– mgr Marek Piątek
– mgr Tomasz Tomecki
– mgr Wojciech Pyda

11 stycznia KONCERT KOLĘD
– mgr Agata Strzelczyk
– mgr Małgorzata Kaleta
– mgr Tomasz Tomecki
– mgr Wojciech Pyda
– mgr Marek Piątek
– mgr Bożena Wiaderek kl. III a

20 stycznia STUDNIÓWKA
– mgr Tomasz Morawiec

25 stycznia DZIEŃ PROFILAKTYKI
– mgr Agnieszka Wrona
– wychowawcy klas
– Samorząd Uczniowski

8 marca DZIEŃ KOBIET
– Samorząd Uczniowski
(audycja radiowa)

11 kwietnia DZIEŃ SENIORA
– mgr Aneta Flis-Wielgosz
kwiecień DZIEŃ OTWARTY
– Samorząd Uczniowski
– zespół ds. DNIA OTWARTEGO

27 kwietnia WRĘCZENIE ŚWIADECTW UKOŃCZENIA SZKOŁY
– mgr Iwona Gawryś kl. II d

30 maja DZIEŃ DZIECKA i DZIEŃ SPORTU
– nauczyciele w-f
– Samorząd Uczniowski

8 czerwca GALA OLIMPIJSKA
– mgr Dorota Szajt II g

22 czerwca ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
– mgr Agnieszka Grzelińska-Grądys kl. II e

30 czerwca WRĘCZENIE ŚWIADECTW DOJRZAŁOŚCI
– mgr Tomasz Morawiec kl. III f

ROZPOCZĘCIE ROKU 2018/19
– mgr Katarzyna Bodziachowska kl. I a