Ogłosznie – warsztaty w ZF

Warsztaty informatyczne w firmie ZF!!

W związku z trwającym strajkiem nauczycieli planowane na dzień 10-04-2019 warsztaty informatyczne w firmie ZF zostały przełożone na inny termin.
Termin zajęć zostanie uzgodniony w innym terminie.

Piotr Smok

XXV Olimpiada Informatyczna

Wspaniały sukces na olimpiadzie informatycznej !

Michał Kępa

uczeń IX LO i.m. C.K. Norwida został laureatem XXV Olimpiady Informatycznej, wywalczył 17 miejsce wśród 100 najlepszych zawodników z całej Polski.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Śląskie. Inwestujemy w talenty – III edycja

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Wydział Europejskiego Funduszu Społecznego informuje, że rozpoczęła się realizacja projektu Śląskie. Inwestujemy w talenty – III edycja. W imieniu Samorządu Województwa Śląskiego projekt realizuje Wydział Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

Założenia projektu:

Adresatami projektu są wszyscy uczniowie klas gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych, w tym liceów ogólnokształcących, techników oraz szkół branżowych I stopnia.

Celem Projektu jest wsparcie młodzieży uzdolnionej w zakresie języków obcych, przedmiotów matematycznych, informatycznych lub przyrodniczych poprzez przyznanie stypendiów naukowych w wysokości 500zł miesięcznie w okresie trwania zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2017/2018.

Czytaj dalej

I Know America 2018

Zapraszamy do udziału w 15. edycji ogólnopolskiego konkursu internetowego „I Know America 2018”. Partnerami w tym przedsięwzięciu są Ośrodek Studiów Amerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego, Ambasada Stanów Zjednoczonych Ameryki oraz Amerykańska Izba Handlowa w Polsce.

Na zwycięzców czekają: indeksy na studia I stopnia w Ośrodku Studiów Amerykańskich UW oraz staż w American Chamber of Commerce w Warszawie.

Więcej informacji na www.knowamerica.pl.

Wszyscy uczestnicy konkursu będą mogli jednocześnie wziąć udział w rekrutacji do Civic Up! Academy, tygodniowego programu poświęconego zagadnieniu obywatelskości w ujęciu polskim i amerykańskim. Spotkanie odbędzie się na początku wakacji 2018r. w Warszawie.

Uwaga: rejestracja do konkursu trwa do 6 listopada 2017.